Kolejne powołanie reprezentacyjne dla Zofii Dubiel

Polska reprezentacja kobiet U-17 na początku kwietnia rozegra dwa mecze towarzyskie z reprezentacją Estonii. W obu meczach wystąpi nasza zawodniczka – Zofia Dubiel, która otrzymała powołanie na tygodniowe zgrupowanie.

Polska reprezentacja kobiet do lat 17 w ostatnich dniach osiągnęła ogromny sukces awansując do finałów Mistrzostw Europy. Udział w osiągnięciu naszej kadry miała Zofia Dubiel, która od dłuższego czasu stanowi fundament drużyny Marcina Kasprowicza. Nic więc dziwnego, że otrzymała również powołanie na najbliższe zgrupowanie.

Kadra kobiet do lat 17 spotka się w Warszawie między 2 a 8 kwietnia. W ramach zgrupowania biało-czerwone rozegrają dwa mecze towarzyskie z Estonią, która w maju gościć będzie najlepsze ekipy Starego Kontynentu. Młode Polki zmierzą się z Estonkami 5 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim oraz trzy dni później w Piasecznie.

Zaplanowany dwumecz oraz zgrupowanie stanowią kluczowy element przygotowań kadry U-17 do zbliżających się Mistrzostw Europy.

Zosi gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny dobry występ!

Copy link
Powered by Social Snap