Dwie piłkarki Skry w kadrze Śląska U-15

Dwie reprezentantki Skry U-15 zostały powołane na zgrupowanie reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz mecze eliminacyjne Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich. Mowa o Zuzannie Sikorze i Zuzannie Błaszczyk.

W dniach 03-07.04 odbędzie się w Lublińcu zgrupowanie kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej U-15 dziewcząt. Oprócz treningów kadra ŚlZPN-u rozegra kolejny turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich. W gronie dwudziestu powołanych zawodniczek znalazły się dwie reprezentantki naszej Akademii.

Mowa oczywiście o Zuzannie Sikorze i Zuzannie Błaszczyk. Powołanie tych zawodniczek przez trenera Krzysztofa Klonka nie jest dla nas niespodzianką, ponieważ obie piłkarki nie tylko świetnie prezentują się w meczach ligowych, ale otrzymywały już powołania na zgrupowania zarówno kadr wojewódzkich jak i narodowych.

Obu naszym zawodniczkom gratulujemy!

Zuzanna Błaszczyk
Zuzanna Sikora
Copy link
Powered by Social Snap