Młodzi piłkarze Skry powołani do reprezentacji podokręgu

Dwaj piłkarze naszej Akademii z rocznika 2011 otrzymali powołanie do reprezentacji Podokręgu Częstochowa Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Uznanie w oczach trenerów Pawła Nocunia oraz Radosława Wernera zyskali Jakub Pawelak oraz Jan Dąbrowski.

25 marca odbędzie się w Chorzowie IX memoriał Jerzego Wyrobka. W turnieju udział weźmie reprezentacja Podokręgu Częstochowa Śląskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2011. W drużynie, prowadzonej przez Pawła Nocunia oraz Radosława Wernera, zagra dwóch piłkarzy naszej Akademii. Powołanie otrzymali Jakub Pawelak oraz Jan Dąbrowski.

W memoriale nasza reprezentacja zmierzy się z kadrami podokręgów Katowice, Sosnowiec i Tychy. Mecze trwać będą dwa razy po 15 minut.