W niedzielę gramy o pierwsze wiosenne trzy punkty

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej odbędzie się pierwsze domowe spotkanie Skry Ladies w rundzie wiosennej. Nasze Panie podejmą UKS SMS II Łódź.

W najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 po raz pierwszy od kilku miesięcy Miejski Stadion Piłkarski przy ulicy Loretańskiej będzie świadkiem meczu o ligowe punkty. Skra Ladies podejmować będzie rezerwy UKS-u SMS-u Łódź.

Nasze Panie w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej po dobrym meczu w swoim wykonaniu przegrały 0:1 z liderem tabeli – Stomilankami Olsztyn. Po spotkaniu w szatni naszego zespołu panowało spore rozgoryczenie.

Z perspektywy boiska swoją postawą zasługiwałyśmy co najmniej na jeden punkt i na pewno nie byłyśmy gorszym zespołem w tym spotkaniu – mówiła w pomeczowej rozmowie Pola Lulkowska.

Cały wywiad z naszą zawodniczką przeczytacie tutaj:

Okazja do zdobycia pierwszych wiosennych punktów pojawi się już w niedzielę. Do Częstochowy przyjeżdża bowiem UKS SMS II Łódź. Dla rezerw mistrzyń Polski będzie to pierwsze wiosenne spotkanie, ponieważ tydzień temu pauzowały. Dla naszego sztabu szkoleniowego to spore utrudnienie, bowiem trudno powiedzieć jak tak naprawdę wyglądać będzie kadra meczowa naszych rywalek. Należy jednak spodziewać się, że w składzie gości nie zabraknie zawodniczek, które aspirują do gry w Orlen Ekstralidze bądź też w niej grają.

W tabeli UKS SMS II plasuje się na ósmym miejscu, jednak posiada tyle samo „oczek”, co zajmująca przedostatnie miejsce Bielawianka Bielawa. Strefa spadkowa niebezpiecznie zagląda zatem w oczy łodzianek.

W pierwszym meczu Skrzatki wygrały na wyjeździe 3:1. Dwa trafienia zanotowała wówczas Svietlana Kohut, a wynik ustaliła w doliczonym czasie gry Natalia Liczko. Nie będziemy mieli nic przeciwko, jeśli niedzielne spotkanie zakończy się podobnym rezultatem.

Mecz Skry Ladies z UKS SMS II Łódź odbędzie się w niedzielę (05.03.2023) o godzinie 18:00. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Copy link
Powered by Social Snap