Denis Gojko piłkarzem Skry Częstochowa!

Denis Gojko został nowym zawodnikiem Skry Częstochowa. Utalentowany 24 – letni pomocnik trafił do naszego klubu na zasadzie wolnego transferu.

Gojko jest wychowankiem Piasta Gliwice, w barwach którego zadebiutował na boiskach ekstraklasy. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał 20 spotkań. Taką samą liczbę występów zanotował na poziomie Fortuna 1 Ligi. Występował także w kilku innych klubach, bowiem jego kariera wiodła przez Stal Mielec i Wigry Suwałki. Z kolei w minionej rundzie reprezentował Olimpię Grudziądz.

Warto dodać, iż Denis już od jakiegoś czasu przebywa z naszą drużyną. Ma za sobą już pierwsze sparingi, w których trener Dziółka widział go na pozycji wahadłowego.

Jutrzejszego poranka będzie mogli przeczytać rozmowę z Denisem Gojko, który odpowiedział na kilka naszych pytań!

Denis, witamy w Skrze!

Copy link
Powered by Social Snap