Rocznik 2015 gra sparingowo

Piłkarze rocznika 2015 w miniony weekend rozegrali dwa mecze sparingowe. Rywalami Skrzaków były zespoły Sportowej Częstochowy oraz Ajaksu Częstochowa.

Nie tylko pierwsza drużyna przygotowuje się do rundy wiosennej. Również nasi najmłodsi piłkarze nie próżnują i korzystają z każdej możliwej okazji, by rywalizować ze swoimi rówieśnikami. W minioną sobotę reprezentanci Skry zmierzyli się ze Sportową Częstochową oraz Ajaksem.

Za nami dwa sparingi z zaprzyjaźnionymi akademiami – opowiada trener, Bartek Gałkowski. – Chłopcy w duchu sportowej rywalizacji rozegrali ponad 150 minut. Padło wiele pięknych bramek i wszyscy chłopcy kończyli mecze z uśmiechami na twarzach.

Na boisku nie brakowało postawy fair-play, a wszyscy zawodnicy wykazywali ogromną ambicję oraz wysokie umiejętności. Najważniejsza, jest jednak dobra zabawa, a tej na boisku nie brakowało.

Copy link
Powered by Social Snap