Nikola Młynek powołana na turniej UEFA Development!

Nikola Młynek, powołana została do kadry narodowej U-16 na turniej UEFA Development. Reprezentantka Skry Ladies znalazła się w gronie dwudziestu zawodniczek, które wyjadą do Portugalii na trzy mecze międzypaństwowe.

Trener kobiecej kadry narodowej U-16 Marcin Kasprowicz, ogłosił listę dwudziestu zawodniczek powołanych na turniej UEFA Development, który odbędzie się w dniach 25 stycznia – 1 lutego 2023 w Portugalii. W gronie powołanych zawodniczek znalazła się przedstawicielka naszego klubu – Nikola Młynek.

Piłkarka Skry Ladies weźmie udział w zgrupowaniu, które rozpocznie się 23 stycznia w Krakowie. Następnie biało-czerwone udadzą się do Portugalii, gdzie rozegrają trzy spotkania w ramach turnieju UEFA Development. Rywalkami Polek będą kolejno Liechtenstein (26.01), Portugalia (28.01) oraz Szkocja (31.01).

Nikoli gratulujemy i trzymamy kciuki za udane występy w koszulce z orłem!

1. Ada Butwicka (1 KS Ślęza Wrocław)
2. Małgorzata Rogus (1 KS Ślęza Wrocław)
3. Julia Ostrowska (Bronowianka Kraków)
4. Weronika Araśniewicz (KKP Diamenty Warszawa)
5. Zofia Kwiatkowska (KS AP Diamonds Academy)
6. Aisha Nsangou (Liverpool FC)
7. Nina Abe (TKKF Checz Gdynia)
8. Julia Woźniak (KKPK Medyk POLOmarket Konin)
9. Oliwia Łapińska (AP ORLEN Gdańsk)
10. Anna Skrzypczyk (AP ORLEN Gdańsk)
11. Aleksandra Kuśmierczyk (Pogoń Szczecin)
12. Iga Witkowska (BTS Rekord Bielsko-Biała)
13. Magda Piekarska (BTS Rekord Bielsko-Biała)
14. Nikola Młynek (KS Skra Częstochowa)
15. Anna Bucholc (Sportis KKP Bydgoszcz)
16. Krystyna Flis (Śląsk Wrocław)
17. Kinga Klimczak (Śląsk Wrocław)
18. Katarzyna Musiałowska (Śląsk Wrocław)
19. Katarzyna Matuszczyk (UKS SMS Łódź)
20. Aleksandra Grzelak (UKS SMS Łódź)

Copy link
Powered by Social Snap