Raport z wypożyczeń

W ostatnich dniach piłkarze wypożyczeni z naszego klubu rozegrali kolejne ligowe spotkania. Tradycyjnie zabieramy się zatem za podsumowanie ich weekendowych zmagań.

Po raz kolejny w podstawowym składzie Olimpii Elbląg wybiegł Dawid Wojtyra. Zespół z Pomorza tym razem podzielił się punktami z Motorem Lublin, a dynamiczny środkowy napastnik spędził na boisku 75 minut.

Bardzo dobry mecz rozegrał wypożyczony do Olimpii Grudziądz utalentowany zawodnik, Sebastian Rogala. Występujący w centralnej strefie wychowanek Skry Częstochowa wpisał się na listę strzelców i wydatnie przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu w rywalizacji z Błękitnymi Stargard. Warto podkreślić, że Rogala strzelił już czwartą bramkę w bieżącym sezonie i stanowi bardzo ważny punkt aktualnego lidera trzecioligowej tabeli (gr. II).

Okazji do zaprezentowania swoich umiejętności nie miał tym razem Daniel Błędowski, który aktualnie reprezentuje barwy MKS – u Kluczbork. Boczny defensor zalicza udany sezon, regularnie występuje w podstawowym składzie, lecz w miniony weekend musiał pauzować z powodu czterech żółtych kartek i nie wystąpił w starciu z Górnikiem II Zabrze. Z kolei gracz Unii Skierniewice, Mateusz Magdziarz, który zwykle gra w znacznie dłuższym wymiarze czasowym, tym razem wszedł dopiero na końcówkę starcia z Wartą Sieradz (1:2).

Jak co tydzień, sporo doświadczenia zebrali także gracze wypożyczeni ze Skry do klubów czwartoligowych. Z pewnością należy zwrócić uwagę chociażby na bramkę Adriana Żabika, która zapewniła Unii Rędziny remis w starciu z MKS – em Myszków.

Podsumowanie występów zawodników wypożyczonych:

Dawid Wojtyra (Olimpia Elbląg) – do 75. minuty w meczu z Motorem Lublin (1:1)

Sebastian Rogala (Olimpia Grudziądz) – 90 minut i gol w starciu z Błękitnymi Stargard (4:0)

Mateusz Magdziarz (Unia Skierniewice) – od 90. minuty z Wartą Sieradz (1:2)

Daniel Błędowski (MKS Kluczbork) – pauza za kartki

Wiktor Podolski (MKS Myszków) – 90 minut w meczu z Unią Rędziny (1:1)

Adrian Cheliński (RKS Radomsko) – na ławce z GKS-em Bełchatów (2:0)

Mikołaj Kempa (Unia Rędziny) – 90 minut z MKS-em Myszków (1:1)

Artur Kowalczyk (Unia Rędziny) – 90 minut w meczu z MKS-em Myszków (1:1)

Marcel Przygodzki (Unia Rędziny) – 90 minut z MKS-em Myszków (1:1)

Marcel Nurek (Unia Rędziny) – na ławce z MKS-em Myszków (1:1)

Bartosz Bąk (Unia Rędziny) – od 80. minuty z MKS-em Myszków (1:1)

Jakub Rumin (Unia Rędziny) – od 55. minuty z MKS-em Myszków (1:1)

Adrian Żabik (Unia Rędziny) – 80 minut i gol w meczu z MKS-em Myszków (1:1)

Copy link
Powered by Social Snap