Dawid Rzepliński dołącza do sztabu Ladies

Sztab Skry Ladies powiększył się o nowego szkoleniowca. Do zespołu dołączył Dawid Rzepliński, który będzie pełnił funkcję trenera analityka.

Do sztabu szkoleniowego Skry Ladies dołączył Dawid Rzepliński, który pełnił będzie rolę trenera analityka. Jego zadaniem będzie przygotowywanie analiz zespołowych, formacyjnych oraz indywidualnych dla zawodniczek.

Bardzo się cieszę, że będę mógł dołączyć do sztabu pierwszoligowej drużyny Ladies – mówi trener Rzepliński. – Będzie to dla mnie bardzo dobre doświadczenie ze względu na to, że rozpocząłem studia analizy taktycznej, które organizuje Ekstra Trener. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ od zawsze w swojej pracy trenerskiej przykładałem ogromną rolę do analizy.

Trener Dawid Rzepliński zajmował się dotychczas szkoleniem dzieci i młodzieży w Akademii naszego klubu. W światku trenerskim nie jest postacią anonimową. Założył Football Masters Skills, tworzy analizy dla Gangu Taktyków, gdzie spotykają się trenerzy z różnych poziomów – nawet PKO BP Ekstraklasy i wymieniają się poglądami, dzięki czemu nasz trener zdobywa ogromne doświadczenie.

Od zawsze w swojej pracy trenerskiej przykładałem ogromną rolę do analizy – opowiada Dawid Rzepliński. – W szczególności patrzyłem na nią pod kątem rozwoju swojej drużyny, rozwoju indywidualnych umiejętności każdego piłkarza oraz brałem pod uwagę aspekty gry drużyny przeciwnej. W chwili obecnej, dołączając do sztabu szkoleniowego Skry Ladies, będę mógł dalej rozwijać swoje umiejętności, z czego jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że moja praca przyniesie korzyści do zespołu – kończy nowy trener analityk Skry Ladies.

Witamy w sztabie i życzymy powodzenia!

Copy link
Powered by Social Snap