W środę odrabiamy zaległości

Piłkarze Skry II w środowy wieczór odrobią ligowe zaległości. Na Loretańską przyjeżdża ekipa ze Starczy. Mecz z Czarnymi odbędzie się w środę o godzinie 19:00.

Rezerwy Skry notują całkiem udany początek sezonu. Poza potknięciem w Krzepicach podopieczni Tomasza Szymczaka wygrali wyraźnie ze Spartą Lubliniec (4:0), Lotem Konopiska (3:1) oraz w minioną sobotę ze Spartą Szczekociny (5:1). Wydaje się, że w jutrzejszy wieczór (środa – 07.09.2022), uda im się potwierdzić wysoką dyspozycję i dopisać kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.

Rywalem naszego zespołu będą Czarni Starcza. Beniaminek klasy okręgowej w trzech meczach zanotował zwycięstwo, remis oraz porażkę i plasuje się na czternastej lokacie w tabeli. Trzeba jednak zauważyć, że Czarni zremisowali 2:2 w Kościelcu z Lotnikiem i wygrali na własnym terenie z Orłem Kiedrzyn. Imponującą ambicją wykazali się również w pojedynku z wiceliderem tabeli MLKS-em Woźniki, przegrywając 3:4.

Jak widać naszych zawodników, wbrew pozorom, wcale nie czeka spacerek. Tym bardziej, że Czarni, pomimo dwóch zaległych spotkań, są obecnie piątą ofensywą II grupy śląskiej klasy okręgowej.

Udany początek sezonu młodych Skrzaków, nieobliczalny, ofensywnie nastawiony rywal – wszystko to sprawia, że warto spędzić środowy wieczór na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej. Początek meczu o godzinie 19:00. Wstęp po zakupie biletów w cenie 8 złotych (normalny) i 6 złotych (ulgowy).

Copy link
Powered by Social Snap