W sobotę mecz Skry II

W najbliższą sobotę, 3 września, piłkarze Skry II rozegrają kolejny mecz w klasie okręgowej. Ich rywalem będzie Sparta Szczekociny. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Na najbliższy weekend zaplanowano 5. kolejkę klasy okręgowej. Piłkarze naszej drugiej drużyny w sobotę zmierzą się ze Spartą Szczekociny. Chociaż młodzi zawodnicy Skry przegrali w ubiegłym tygodniu z Liswartą Krzepice będą faworytami sobotniego starcia.

Sparta Szczekociny w dotychczasowych czterech spotkaniach zanotowała tylko jedno zwycięstwo – na inaugurację piłkarze ze Szczekocin pokonali w Golcach tamtejszego Amatora (1:0). Później nie szło im już tak dobrze. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście wysoka porażka ze Zniczem Kłobuck (0:8).

Największym mankamentem Sparty jest bez wątpienia skuteczność. Plasująca się na przedostatniej pozycji w tabeli „okręgówki” ekipa tylko dwukrotnie trafiała do bramek rywali. Warto jednak zwrócić uwagę na defensywę zespołu trenera Cezarego Siwego. Poza wspomnianym meczem z rozpędzonym Zniczem Sparta straciła jedną bramkę w Żarkach i dwie z zespołem MLKS-u Woźniki, który jako jedyny ma na koncie komplet punktów.

Podopieczni Tomasza Szymczaka mają za sobą dość udany początek rozgrywek. Poza wyjazdową porażką z Liswartą pewnie pokonali Spartę Lubliniec oraz Lot Konopiska. Warto jednak podkreślić, że w meczu w Krzepicach wykazali się nie lada ambicją do samego końca goniąc wynik, pomimo iż gospodarze grali w przewadze.

Prognozy pogody na sobotnie popołudnie wyglądają bardzo dobrze, warto więc spędzić je na stadionie przy ulicy Loretańskiej, dopingując młodych zawodników naszego klubu. Początek meczu zaplanowano na godzinę 16:00. Bilety wstępu tradycyjnie w cenie 8 złotych (bilet normalny) oraz 6 złotych (bilet ulgowy).

Copy link
Powered by Social Snap