Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Termalicą!

W najbliższą niedzielę, 07.08.2022, nasza drużyna rozegra spotkanie 4. kolejki Fortuna 1 Ligi. Podopieczni trenera Jakuba Dziółki zmierzą się z Bruk – Bet Termalicą Nieciecza. Mecz odbędzie na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowany jest na godzinę 15.00. Dzisiaj wystartowała sprzedaż biletów na weekendowe starcie.

Zawodnicy Skry Częstochowa udanie rozpoczęli nową kampanię, na starcie remisując z chorzowskim Ruchem, a następnie pewnie pokonując Chojniczankę Chojnice. Ostatnie starcie, z Łódzkim Klubem Sportowym, ostatecznie zakończyło się przegraną naszych piłkarzy, lecz ich boiskowa postawa, umiejętność kreowania sytuacji i operowania futbolówką sprawiają, że w przyszłość możemy patrzeć z optymizmem.

Niedzielny pojedynek z pewnością nie będzie jednak łatwą przeprawą. Drużyna z Niecieczy to jeden z głównych faworytów do awansu na najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce. Miniony sezon Termalica zakończyła spadkiem z ekstraklasy, lecz kadra zespołu jest na tyle silna, że na Podkarpaciu myślą o szybkim powrocie do elity. Fortuna 1 Liga pozostaje jednak bardzo nieprzewidywalna, o czym szybko przekonali się nasi niedzielni rywale. „Słonie” zwyciężyły w pierwszym starciu z Odrą Opole, następnie zremisowały z GieKSą Katowice, a w ostatni poniedziałek uległy GKS-owi Tychy 0:2.

Nasi piłkarze mają w rękach wszelkie narzędzia ku temu, by sprawić małą niespodziankę i powalczyć w niedzielę o pełną pulę.

Zapraszamy Was zatem bardzo serdecznie na Stadion Miejski w Bełchatowie. Jak wspomnieliśmy na wstępie, ruszyła już sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie. Wejściówki możecie nabyć na stronie: bilety.ks-skra.pl.

Koszt biletu normalnego wynosi 20 zł. Z kolei wejściówkę ulgową możecie kupić za 10 zł.

Bilety możecie kupić także na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie Stadionu Miejskiego w Bełchatowie. Bądźcie razem z nami i wspierajcie Skrę Częstochowa!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Copy link
Powered by Social Snap