Pięć piłkarek Skry zauważonych przez Śląski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej opublikował listę zawodniczek powołanych na konsultacje reprezentacyjne, które odbędą się 9 sierpnia w Chorzowie. Wśród piłkarek z rocznika 2008 i młodszych znalazło się aż pięć przedstawicielek Skry Częstochowa.

Za tydzień w Chorzowie obędą się konsultacje Śląskiego Związku Piłki Nożnej dla najzdolniejszych zawodniczek z rocznika 2008 i młodszych. W gronie powołanych piłkarek znalazło się pięć przedstawicielek naszego klubu. Są to Zuzanna Błaszczyk, Paulina Franiel, Paulina Idzik, Zuzanna Kubiciel oraz Zuzanna Sikora.

Kwintet naszych zawodniczek spotka się z trenerem Krzysztofem Klonkiem 9 sierpnia w Chorzowie. Konsultacje odbędą się na Stadionie Śląskim.

Warto pamiętać, że powołanie na konsultacje reprezentacyjne to nie tylko spore wyróżnienie, ale i okazja, by w przyszłości założyć koszulkę kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej, który w minionym sezonie wywalczył srebrny medal w rywalizacji Związków do lat 15 dziewcząt, a niemały udział w tym sukcesie miały nasze reprezentantki: Nikola Młynek oraz Zofia Dubiel. Teraz w ich ślady idą kolejne dziewczęta z naszej Akademii, którym gratulujemy i życzymy powodzenia!

Źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej
Copy link
Powered by Social Snap