Piłkarz Akademii powołany na Letnią Akademię Młodych Orłów

Igor Siuda powołany został na Letnią Akademię Młodych Orłów. To kolejne wyróżnienie dla naszego młodego piłkarza.

Akademia Młodych Orłów, to projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej, który od lat wspiera rozwój najzdolniejszych młodych polskich piłkarzy. Na każde zgrupowanie powoływani są zarówno piłkarze jak i piłkarki naszej Akademii, nie inaczej jest i tym razem. W gronie zawodników z rocznika 2009 znalazł się Igor Siuda.

Reprezentant naszego klubu od dłuższego czasu zwraca na siebie uwagę sztabu szkoleniowego kadry wojewódzkiej i regularnie powoływany jest na mecze reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Dla Igora nie jest to pierwsze powołanie na AMO, więc zapewne wie, że może spodziewać się kilku dni ciężkiej pracy, obejmującej zarówno kwestie typowo piłkarskie jak i taktyczne czy mentalne.

Turnus odbędzie się w dniach 24-30 lipca w Wałbrzychu.

Copy link
Powered by Social Snap