Zofia Dubiel wchodzi na seniorską ścieżkę ze Skrą

W dniu dzisiejszym umowę z naszym klubem parafowała Zofia Dubiel. To zawodniczka dobrze znana kibicom Skry. W minionym sezonie reprezentowała bowiem z powodzeniem naszą Akademię w Centralnej Lidze Juniorek U-15, a w Skrze trenuje niemal od początku istnienia sekcji kobiecej.

15-letnia Zofia Dubiel podpisała dzisiaj umowę z pierwszoligową Skrą Ladies. To kolejny etap piłkarskiej kariery naszej zawodniczki, która w barwach Akademii Skry rywalizowała już między innymi w Centralnej Lidze Juniorek, notując w wiosennych rozgrywkach siedem bramek. Teraz przyszedł czas na wkroczenie na seniorską ścieżkę.

Trzeba pamiętać, że Dubiel, to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek młodego pokolenia. Świadczą o tym liczne powołania do reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej, a także udane występy w kadrze Polski U-15.

Śmiało można powiedzieć, że Zofia Dubiel należy do grona wychowanków Skry, ponieważ związana jest z Akademią Skry od połowy 2019 roku, a więc niemal przez cały czas istnienia sekcji kobiecej w naszym klubie! Harmonijny rozwój sprawił, że kolejnym krokiem na sportowej drodze bramkostrzelnej zawodniczki, jest podpisanie umowy z pierwszoligowym zespołem Ladies, w którym wcześniej nie mogła grać z powodów regulaminowych.

Trzymamy kciuki za dalszy piłkarski rozwój Zosi i jesteśmy pewni, że będzie stanowiła solidny punkt naszego zespołu, który od kilku dni przygotowuje się do pierwszoligowych zmagań.

Copy link
Powered by Social Snap