Zapraszamy na Zakończenie Sezonu na Lorecie!

W najbliższą niedzielę (26.06) na Stadionie Miejskim przy ulicy Loretańskiej odbędzie się festyn z okazji zakończenia sezonu 2021/2022. Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 15.00. W związku z tym, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na weekendową imprezę!

Festyn z okazji zakończenia sezonu dedykowany jest grupom młodzieżowym naszego klubu, a także ich bliskim. Wszystkie grupy zostaną zapowiedziane i wywołane na scenę. Ponadto gwarantujemy atrakcje dla dzieci, grilla i napoje – również te przeznaczone wyłącznie dla rodziców 🙂

W nogach naszych młodych piłkarzy jest mnóstwo treningów i meczów rozegranych w dobiegającym końca sezonie. Teraz przychodzi czas na zabawę i odprężenie. Mamy więc nadzieję, że podczas niedzielnej imprezy wszyscy będziecie się dobrze bawić.

Wpadajcie na „Loretę” i świętujcie z nami zakończenie sezonu!

Copy link
Powered by Social Snap