W środowy wieczór kolejne emocje na Lorecie

W środę wieczorem rezerwy Skry podejmą na własnym stadionie Amatora Golce w zaległym spotkaniu klasy okręgowej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Skra II Częstochowa i Amator Golce spotkać miały się pierwotnie dwa miesiące temu, jednak kapryśna pogoda uniemożliwiła rozegranie tego spotkania. Wydaje się, że w środowy wieczór nic nie stanie na przeszkodzie, by obie drużyny odrobiły zaległości.

Nie da się ukryć, że może to być jedno z najciekawszych spotkań rundy wiosennej. Druga drużyna Skry zajmuje obecnie pozycję wicelidera rozgrywek klasy okręgowej, natomiast Amator plasuje się na czwartej lokacie. Jakby tego było mało w pierwszym starciu obu zespołów padł remis. Bramki dla naszego zespołu zdobyli wówczas Oskar Krawczyk oraz Mateusz Magdziarz.

Jak będzie w środę? Trudno wyrokować albowiem zespół Amatora, jest jednym z najbardziej nieprzewidywalnych zespołów tegorocznej kampanii, który jesienią pokonał zmierzającą w stronę IV ligi Victorię Częstochowa czy wywiózł punkt z trudnego terenu w Kłobucku, by nie tak dawno przegrać z Jednością Boronów i zremisować z czerwoną latarnią rozgrywek – Orłem Psary/Babienica.

Trener Skrzaków Tomasz Szymczak w ostatnim czasie pozwala grać najmłodszym zawodnikom swojego zespołu i piłkarzom, którym wcześniej brakowało minut na boisku. Nie można przy tym zapominać, że określenie „najmłodszym” nabiera szczególnego znaczenia, kiedy uświadomimy sobie, że druga drużyna składa się wyłącznie z juniorów.

W imieniu naszych młodzieżowców zapraszamy zatem na to ciekawie zapowiadające się spotkanie, które odbędzie się w środę (08.06.2022) o godzinie 19:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej 20. Wstęp na mecz będzie możliwy po zakupieniu biletów wstępu w cenie 8 złotych (bilet normalny) i 6 złotych (bilet ulgowy).

Copy link
Powered by Social Snap