Plan przygotowań pierwszego zespołu

Już za dwa tygodnie nasi piłkarze rozpoczną przygotowania do kolejnego sezonu Fortuna 1 Ligi. Zawodnicy trenera Jakuba Dziółki wznowią treningi 13 czerwca. Okres budowania formy na kampanię 2022/2023 potrwa przez miesiąc, bowiem ostatni sparing przed startem rozgrywek ligowych gracze Skry Częstochowa rozegrają 9. lipca.

Plan spotkań towarzyskich zakłada całkiem ciekawe i wartościowe konfrontacje. Już w pierwszym meczu, 18 czerwca, nasza drużyna zmierzy się z GKS – em Katowice. Dwa dni później zespół wyjedzie na zgrupowanie do Buska Zdroju. Obóz zostanie zwieńczony rywalizacją z ekipą, która w niedzielę wywalczyła awans na boiska ekstraklasy. Na przeciw zawodników Skry stanie bowiem Korona Kielce.

Kilka dni później zagramy z kolei z drugoligowym Zniczem Pruszków, a następnie z GKS – em Tychy. Nasi piłkarze zamkną okres przygotowawczy sparingiem z zespołem GKS – u Jastrzębie.

Plan przygotowań Skry Częstochowa w okresie przygotowawczym przed sezonem 2022/2023:

13.06 – wznowienie treningów

18.06 – sparing z GKS – em Katowice

20 – 25.06 – zgrupowanie w Busku Zdroju

25.06 – sparing z Koroną Kielce

29.06 – sparing ze Zniczem Pruszków

02.07 – sparing z GKS – em Tychy

09.07 – sparing z GKS – em Jastrzębie

Copy link
Powered by Social Snap