Nikola Młynek powołana do reprezentacji Polski

Piłkarka Skry, Nikola Młynek, powołana została na zgrupowanie kadry narodowej. Reprezentantki Polski U-15 spotkają się między 6 a 9 czerwca w Siedlcach.

Paulina Kawalec, trenerka reprezentacji Polski do lat 15, ogłosiła listę piłkarek powołanych na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 6-9 czerwca w Siedlcach. W gronie dwudziestu zawodniczek znalazła się piłkarka Skry – Nikola Młynek.

Będzie to kolejne powołanie dla naszej zawodniczki w ostatnim czasie. Młynek wzięła udział między innymi w majowym zgrupowaniu reprezentacji kobiet U-15 w Rącznej, a także powoływana jest regularnie do kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Ponadto wiosną stanowiła solidne wzmocnienie pierwszoligowej Skry Ladies. Jakby tego było mało Młynek z dobrej strony prezentowała się w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek. Widać wyraźnie, że wiosna była dla piłkarki Skry niezwykle pracowita, a przy tym… efektywna. Reprezentantka naszego klubu wielokrotnie udowadniała, że posiada ogromne możliwości, co przekładało się na postawę na boisku.

Nic dziwnego, że udane występy Młynek ponownie nie uszły uwadze trenerce kadry narodowej i nasza 15-letnia zawodniczka na obiektach Wisły Puławy, zdobywać będzie cenne, reprezentacyjne doświadczenie.

Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować Nikoli kolejnego powołania do kadry narodowej!

Copy link
Powered by Social Snap