Czas na ostatni mecz sezonu!

W niedzielę na Stadionie Miejskim w Bełchatowie nasza drużyna rozegra ostatni mecz sezonu. Piłkarze Skry w ramach 34. kolejki Fortuna 1 Ligi skrzyżują rękawice z zespołem GKS – u Jastrzębie. Pierwszy gwizdek arbitra jutrzejszego starcia zaplanowany jest na godzinę 12.40.

Zawodnicy trenera Jakuba Dziółki już na dwie kolejki przed końcem zapewnili sobie utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. Cel został zrealizowany, a gracze naszej ekipy mogą mieć poczucie dobrze wykonanego zadania. Zwracaliśmy już uwagę na fakt, iż świetny wynik Skry w premierowym sezonie na pierwszoligowym szczeblu został osiągnięty przez gromadę młodych, perspektywicznych piłkarzy, która świetnie uzupełniała się z grupą bardziej doświadczonych i ogranych zawodników.

Mimo iż niektórzy z nas z pewnością myślami są już przy kolejnej kampanii, to nasi gracze zapewne zrobią wszystko, by w dobrym stylu zakończyć bieżący sezon Fortuna 1 Ligi. Aktualnie znajdują się na 14. miejscu w stawce, lecz zwycięstwo w jutrzejszym spotkaniu może oznaczać awans na wyższą lokatę.

Z kolei zawodnicy GKS – u Jastrzębie zajmują ostatnią pozycję w ligowej tabeli. Ich strata do bezpiecznego miejsca jest na tyle duża, że już jakiś czas temu musieli pogodzić się ze spadkiem. Ostatni mecz z GKS – em Tychy, w którym zwyciężyli 3:2, pokazał jednak, że nie zamierzają odpuszczać i pragną dobrze pożegnać się z rozgrywkami Fortuna 1 Ligi.

Nasi piłkarze muszą zwrócić szczególną uwagę na snajpera drużyny z Jastrzębia, Marka Fabry’ego, który w rundzie wiosennej pięciokrotnie pokonywał bramkarzy rywali. W spotkaniu minionej kolejki dobrze wyglądał również wspierający go ofensywny pomocnik, Farid Ali.

A jeśli chcielibyście więcej dowiedzieć się o zespole GKS – u Jastrzębie, zapraszamy do przeczytania naszego wczorajszego artykułu.

Na koniec przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu Skry z zespołem z Jastrzębia, lepsi okazali się nasi piłkarze. Wówczas Adam Mesjasz popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego i pokonał bramkarza rywali, dzięki czemu nasza drużyna zwyciężyła 1:0.

Miejmy nadzieję, że i tym razem zawodnicy trenera Jakuba Dziółki pokażą zdecydowaną wyższość nad zespołem GKS – u i świetnym spotkaniem zamkną udany sezon w Fortuna 1 Lidze!

***

Bilety na niedzielne spotkanie możecie kupić na stronie bilety.ks-skra.pl bądź w kasie Stadionu Miejskiego w Bełchatowie na godzinę przed rozpoczęciem meczu!

Z kolei transmisję starcia możecie śledzić, wykupując PPV pod linkiem: skraczestochowa.statscore.com bądź inwestując w sportowy pakiet w aplikacji Polsat Box Go – https://bit.ly/PolsatBoxGoF1L

Copy link
Powered by Social Snap