Zapisz się na wyjazd i wspieraj Skrę Częstochowa!

Już w najbliższy piątek (13 maja) nasza drużyna rozegra spotkanie 33. kolejki Fortuna 1 Ligi. Podopieczni trenera Jakuba Dziółki tym razem zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Starcie odbędzie się o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Bełchatowie. W związku z tym, chcielibyśmy przekazać Wam garść informacji dotyczących zakupu biletów online, a także możliwości skorzystania ze zorganizowanego transportu na mecz.

Podopieczni trenera Jakuba Dziółki już w ostatniej kolejce zapewnili sobie utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Puszcza Niepołomice musi jednak do końca walczyć o przetrwanie, więc nietrudno o wniosek, że piątkowe starcie będzie dla podopiecznych Tomasza Tułacza pojedynkiem o wysokim ciężarze gatunkowym. Wiemy jednak doskonale, że zawodnicy Skry zrobią wszystko, by zająć jak najwyższą pozycję w ligowej tabeli i z pewnością powalczą o pełną pulę.

Wejściówki na piątkowe spotkanie możecie nabyć poprzez stronę bilety.ks-skra.pl. Cena biletu wynosi 10 zł.

Mamy dla Was jednak dobrą informację, która sprawi, że kwestia dotarcia na Stadion Miejski w Bełchatowie stanie się dla Was znacznie łatwiejsza. Organizujemy bowiem transport dla kibiców, którzy pragną obejrzeć piątkowe spotkanie. Wyjazd planujemy na godzinę 15.30 z ulicy Brzeźnickiej 60A (spod Szkoły Mistrzostwa Sportowego Nobilito).

Koszt wyjazdu wynosi 40 zł (cena zawiera przejazd w obie strony oraz bilet na mecz)!

Zapisy na wyjazd prosimy przesyłać na adres bilety@ks-skra.pl. Termin przesyłania zgłoszeń upływa w czwartek (12.05) o godzinie 12.00.

Zapraszamy Was serdecznie na piątkowe spotkanie! Bądźcie z nami i wspierajcie Skrę Częstochowa!

Copy link
Powered by Social Snap