Skra II zaprasza na mecz

Już w najbliższą sobotę (07.05) o godzinie 15:30 nasza druga drużyna rozegra ciekawie zapowiadające się spotkanie. Rywalem rezerw Skry będzie bowiem Liswarta Krzepice. Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Loretańskiej.

Sobotni mecz pomiędzy Skrą II a Liswartą Krzepice zapowiada się niezwykle interesująco. Przede wszystkim obie drużyny plasują się w górnych rejonach tabeli klasy okręgowej. Rezerwy naszej drużyny przewodzą peletonowi ścigającemu Victorię Częstochowa, natomiast Liswarta Krzepice zajmuje czwartą lokatę w tabeli. 11-punktowa przewaga naszego zespołu nad Liswartą nie powinna nikogo zmylić, ponieważ nasz najbliższy rywal potrafił jesienią odebrać punkty zespołom ze sporymi aspiracjami (jak choćby Amatorowi Golce).

W pamięci mamy również emocjonujący pojedynek obu zespołów z poprzedniej rundy. Wówczas Skra II źle weszła w mecz i w pewnym momencie gospodarze z Krzepic prowadzili już 3:1. Wydawało się, że trzy punkty zostaną w Krzepicach, jednak w ostatnich minutach losy spotkania się odwróciły. Wyrównująca bramka padła w 88. minucie, natomiast trafienie dające podopiecznym Tomasza Szymczaka zwycięstwo, miało miejsce w doliczonym czasie gry.

Zespół Skry od drugiej połowy marca nie przegrał i mamy nadzieję, że ten stan utrzyma się jak najdłużej. Tym bardziej, że dyspozycja naszych młodych piłkarzy jest w ostatnim czasie doprawdy imponująca. Biorąc pod uwagę tylko pięć ostatnich pojedynków nasi zawodnicy zdobyli aż 22 bramki, co daje robiącą wrażenie średnią ponad 4 strzelonych goli na mecz. Na uwagę zasługuje również styl gry naszego zespołu, który jest miły dla oka.

Liswarta w minionym tygodniu pokonała na własnym obiekcie 2:1 MLKS Woźniki, zwycięstwem tym wracając na zwycięską ścieżkę. Warto bowiem zauważyć, że piłkarze z miasta leżącego nad trzema rzekami (Piskarą, Piszczką oraz Liswartą) wiosną zaliczyli tylko jedną przegraną (0:5 z Victorią), natomiast by odnotować wcześniejszą porażkę należałoby cofnąć się aż do połowy listopada, kiedy Liswarta poległa w Boronowie 0:4.

Wszystko zatem wskazuje na to, że w sobotę czeka nas ciekawe widowisko. Pierwszy gwizdek spotkania pomiędzy Skrą II a Liswartą Krzepice powinien rozbrzmieć na stadionie przy ulicy Loretańskiej w sobotę (07.05) o godzinie 15:30. Wejściówki na mecz kosztować będą 8 złotych (bilet normalny) oraz 6 złotych (bilet ulgowy).

W imieniu naszej drugiej drużyny serdecznie zapraszamy!

Copy link
Powered by Social Snap