Mecz Skry Ladies odwołany

Niedzielny mecz Skry Ladies w Wodzisławiu Śląskim z powodu tragicznego wypadku w kopalni Pniówek został odwołany. Nowy termin spotkania nie został jeszcze ustalony.

W niedzielne (24.04) popołudnie Skra Ladies miała udać się na ciekawie zapowiadający się mecz do Wodzisławia Śląskiego. Niestety spotkanie to zostało odwołane. Przyczyną są oczywiście tragiczne wydarzenia z ostatnich dni, mające miejsce w kopalni Pniówek.

Przypomnijmy, że w środę, 20 kwietnia w kopalni Pniówek w Pawłowicach doszło do wybuchu metanu. W jej wyniku śmierć poniosło pięciu górników, poszukiwania siedmiu nadal trwają. Wojewoda śląski ogłosił niedzielę dniem żałoby w całym województwie, w związku z czym mecz w Wodzisławiu został odwołany.

Nowego terminu spotkania jeszcze nie ustalono.

Copy link
Powered by Social Snap