Kolejny powód do dumy – piłkarka Skry powołana do reprezentacji

Zofia Dubiel została powołana do reprezentacji Polski! Piłkarka Skry weźmie udział w turnieju UEFA Development, który rozegrany zostanie na przełomie kwietnia i maja w Izraelu.

Wczoraj (14.04) trener reprezentacji Polski kobiet do lat 16, Marcin Kasprowicz, ogłosił listę piłkarek powołanych do kadry narodowej na turniej UEFA Development. W gronie wyróżnionych zawodniczek znalazła się doskonale znana naszym kibicom – Zofia Dubiel!

Piłkarka Skry weźmie udział w zgrupowaniu oraz turnieju, w ramach którego biało-czerwone zmierzą się z Irlandią Północną (27 kwietnia), Grecją (29 kwietnia) oraz gospodarzem rywalizacji – Izraelem (2 maja).

Patrząc na tegoroczne dokonania Zofii Dubiel nie powinniśmy być zdziwieniu. Tylko w pięciu dotychczasowych meczach Centralnej Ligi Juniorek piłkarka Skry zaliczyła siedem trafień, a na oku sztabu reprezentacji, jest już od dłuższego czasu.

Powołanie do kadry narodowej to ogromne wyróżnienie dla naszej zawodniczki, a także powód do dumy dla całej Akademii Skry. Gołym okiem widać, że praca z młodzieżą przynosi efekty, a w parze z sukcesami drużyn młodzieżowych idą osiągnięcia indywidualne.

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować Zosi i zagwarantować, że już teraz zaciskamy kciuki za jak najlepsze występy z orzełkiem na piersi!

Copy link
Powered by Social Snap