Hufgard Polska właściciel marki P&T nowym Sponsorem Oficjalnym Skry!

Przedstawiamy nowego Sponsora.

Hufgard Polska z siedzibą w Częstochowie, od roku 2007 dostarcza na rynek innowacyjne zaprawy zalewowe oraz systemy do napraw, pielęgnacji i ochrony betonu. Markę P&T reprezentują również oddziały w Niemczech i w Szwajcarii.

Ukierunkowanie na rozwój produktów, wysoką jakość i kompetentne doradztwo, zagwarantowały im uznanie i zaufanie ze strony Klientów.

Ich portfolio tworzą materiały dla budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego, sektora prefabrykacji, kolejnictwa, dla budownictwa podziemnego, a także obiektów hydrotechnicznych, włączając w nie zbiorniki dla wody przeznaczonej do spożycia.

Współpraca Działu Handlowego i Działu Badań i Rozwoju Hufgard Polska zaowocowała w ciągu ostatnich lat wprowadzeniem na rynek serii produktów na bazie żywic, systemu hydroizolacji bitumicznej oraz zapraw zalewowych z możliwością stosowania w warunkach obniżonych temperatur. Dzięki ich pracy powstaje jednak coś więcej, niż tylko materiały spełniające rygorystyczne normy i będące odpowiedzią na wysokie wymagania rynku i branży budowlanej.

Materiały i rozwiązania sygnowane znakiem P&T Zaprawy Techniczne od lat stosowane są z powodzeniem na znaczących inwestycjach. Z ogromną satysfakcją spoglądają na nowoczesne hale przemysłowe, obiekty inżynieryjne, drogowe, gdzie zdecydowano się na zastosowanie materiałów Hufgard Polska.

Nie bez znaczenia jest fakt, że pracownicy Hufgard Polska wykonują swoją pracę z pasją, zaangażowaniem i niegasnącą wiarą w rozwiązania, które dają gwarancję trwałości i bezpieczeństwa.

Wszystko w myśl budującej zasady: człowiek dla człowieka.

Zapraszamy do poznania argumentów, które stoją za jakością  rozwiązań naszego nowego Sponsora Oficjalnego Skry na https://hufgard.pl/

Copy link
Powered by Social Snap