Wigilijne spotkanie Skry Ladies

W miniony weekend w budynku klubowym Skry odbyło się tradycyjne już spotkanie wigilijne pierwszej drużyny kobiet.
Był to czas podsumowań oraz snucia planów na przyszłość, Nie mogło także zabraknąć prezentów od Świętego Mikołaja oraz nieodzownych przy tej okazji wierszyków i piosenek.

Bezapelacyjnie na pierwsze miejsce wysforowała się w tej materii nasza bramkarka Antonia Zbirek, która nie tylko zarecytowała okolicznościowy wierszyk, ale także zaśpiewała Mikołajowi specjalnie przygotowaną na ta okoliczność pieśń. Jak się okazuje popularna Tośka to osoba o wielu ukrytych talentach.

Serdecznie dziękujemy niezawodnej Drzazga Pizzeria&Restauracja za fantastyczny i niezwykle smaczny poczęstunek. Przy okazji oczywiście gorąco polecamy naszego Partnera Państwa uwadze.

To był już naprawdę ostatni „piłkarski” akord mijającego roku. Dlatego z tej okazji życzymy Zdrowych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia a w nadchodzącym 2022 roku spełnienia swoich życiowych i sportowych marzeń

.

.

.