I etap eliminacji MP-U15 dla naszych piłkarek !

Komplet zwycięstw i imponujący bilans bramkowy 21-2 – oto dorobek naszej Młodzieży w rozegranym dziś I etapie eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu kobiet. Nie musimy chyba dodawać, że nasze dziewczyny awans do dalszych gier zapewniły sobie z pierwszego miejsca.

Dodatkowo Zosia Dubiel została najlepszą strzelczynią turnieju a Zuzia Błaszczyk została wybrana najlepszą bramkarką.
Podopieczne Patryka Mrugacza i Roberta Ogrodniczka zagrały dziś koncertowo nie dając najmniejszych szans swoim rywalkom. Już w styczniu nasza Kadra U-15 weźmie udział w kolejnym etapie eliminacji.

Po takim sukcesie swego zadowolenia nie krył Trener Ogrodniczdek:

Kolejny świetny turniej za nami. My trenerzy cieszymy się z wyniku ale także ize świetnej gry. Widzimy jaki duży potencjał jest w dziewczynach. Oczywiście jest jeszcze nad czym pracować. Coraz dojrzałej gramy, świetnie tworzymy sytuacje. Czasami brakuje jeszcze tylko finalizacji w postaci bramek. Wiemy też, że granie na sali ma swoją specyfikę małe bramki, inne podłoże. Ciężko z dnia na dzień to zmienić stąd te trudności nad którymi pracujemy. Cieszymy się również z super atmosfery w drużynie, każdy kto wchodzi na parkiet daje z siebie 100 procent.

Wyniki meczów z udziałem zawodniczek Skry:

Skra Ladies – Polonia Tychy 3-1 (Dubiel, Kubiciel, samobójcza),
Skra Ladies – Czarni Sosnowiec 2-0 (Młynek, samobójcza),
Skra Ladies – Piastunki Gliwice 4-1 (Dubiel 2x, Młynek 2x),
Skra Ladies – Tygryski Świętochłowice 12-0 (Franiel, Kucza 2x, Dubiel 4x, Młynek 2x, Oliwia Sirek, Kubiciel2x)

Klasyfikacja końcowa:

1. Skra Ladies Częstochowa
2. Czarne Sosnowiec
3. Polonia Tychy
4. Piastunki Gliwice
5. Tygryski Świętochłowice

Skład Skra Ladies:

Zuzanna Błaszczyk – Wiktoria Przelożyńska, Zofia Dubiel, Nikola Młynek, Zuzanna Kubiciel, Oliwia Sirek, Michalina Sirek, Marysia Kucza, Paulina Franiel