Zdobyć Tczew i dogonić czołówkę

Przed nami ostatni akord jesiennej, ligowej piłki (ostatnim akcentem będzie 1/16 Pucharu Polski w Zduńskiej Woli). W najbliższą sobotę zostanie rozegrana 11 kolejka Pierwszej  Ligi kobiet, a w niej nasze Panie udadzą się do Tczewa na mecz z miejscową Pogonią.

Tczewianki bardzo dobrze będą wspominać tą rundę. Zajmują obecnie drugie miejsce, premiowane awansem do ekstraligi . W miniony weekend zwyciężyły w Środzie Wielkopolskiej, na boisku dotychczasowego lidera co z całą pewnością jeszcze bardziej napędziło drużynę.

Piłkarki Skry z kolei mają nieco podrażnione ambicje Piszemy NIECO bo wprawdzie mecz ligowy z Radomiem częstochowiankom nie wyszedł ale z kolei w spotkaniu pucharowym podopieczne Marty Miki zagrały bardzo mądrze, konsekwentnie i co najważniejsze zwycięsko.

Czy zatem w Tczewie Skrę zobaczymy w dyspozycji z meczu pucharowego czy ligowego ? Pytanie trudne a odpowiedź nie łatwa ale mamy nadzieję, że Skrzatki zakończą ligową jesień meczem walki i nieustępliwości co na pewno wpłynie na jakość sobotniego widowiska.

Ściskamy więc mocno kciuki i życzymy powodzenia w tej dalekiej eskapadzie.
 
 
.