1/32 Pucharu Polski Kobiet – Skra Ladies podejmie piłkarki z Radomia

Już jutro Skra Ladies jako pierwszoligowiec dołączy do pucharowych rozgrywek. Los tym razem znów nie był zbyt łaskawy i przydzielił nam jako rywala innego przedstawiciela I ligi – zespół Sportowa Czwórka Radom , występujący w lidze pod nazwą Hydrotruck Radom

Radomianki od wielu sezonów tworzą jedną z czołowych drużyn zaplecza ekstraligi. Przeciwnik zatem trudny i bardzo wymagający. Jednak podopieczne Marty Miki po zwycięstwie w Łodzi nabrały ponownie wiatru w żagle. Mamy więc nadzieję, że ten trend możemy podtrzymać również i jutro.

Ciekawostką jest fakt, że drużyna z Radomia w krótkim odstępie czasu dwukrotnie przyjedzie pod Jasną Górę. Jutro nasze Panie zmierzą się z Hydrotruckiem w ramach rozgrywek Pucharu Polski a już za 4 dni (w najbliższą niedzielę) dojdzie na Lorecie do swoistego rewanżu. W tym dniu obie nasze drużyny wybiegną na boisko aby rozegrać pojedynek ligowy.

1/32 FINAŁU PUCHARU POLSKI KOBIET

Skra Ladies Częstochowa – Hydrotruck Radom