Z MISTRZA POLSKI DO SKRY LADIES

Ligowa inauguracja coraz bliżej więc i nasza ofensywa transferowa nabiera tempa.

Z wielką radością informujemy, że w dniu wczorajszym umowę ze Skrą parafowała LIDIA GRZONKA.
Młoda i utalentowana dwudziestolatka jest wychowanką SWD Wodzisław Śląski gdzie spędziła zdecydowaną większość swej kariery piłkarskiej. Prezentując równą, stabilną i co najważniejsze wysoką formę przyczyniła się w znacznej mierze do awansu swojego macierzystego klubu do I ligi.

Świetna postawa Lidki nie umknęła uwadze klubów z ekstraligi. Największą determinację w chęci jej pozyskania przejawiali włodarze Czarnych Sosnowiec. I ostatecznie nasza nowa zawodniczka w zeszłym sezonie trafiła właśnie do drużyny wielokrotnego Mistrza Polski. A już w czerwcu w barwach Czarnych świętowała Mistrzostwo Polski.
Oczywiście Lidia Grzonka nie była pierwszym wyborem trenera Stemplewskiego. Debiutanckie występy na boiskach ekstraligi zostały jednak zaliczone.

Mimo młodego wieku była piłkarka Czarnych ma już spore doświadczenie boiskowe. Treningi w drużynie Mistrza Polski wcześniej czy później muszą przynieść wymierny efekt. Pod czujnym okiem Marty Miki ten diamencik może już niebawem zabłysnąć pełną mocą. Ale wierzymy, że już dziś Lidia będzie dużym wzmocnieniem naszej formacji pomocy.
Lidia – ogromnie się cieszymy, że to właśnie Skrę wybrałaś jako klub do kontynuowania swej piłkarskiej przygody …. witaj w Częstochowie

Po Oliwii Pająk, Aleksandrze Kaim, Iwonie Dannheisig, Karolinie Szulc – Lidia Grzonka jest już piątą piłkarką która wzmacnia Skrę Ladies w tym okienku transferowym