“Gol smakowałby lepiej, gdyby dał choć jeden punkt” – Kamil Wojtyra po meczu w Łodzi

Skra pokazała się z niezłej strony dla tle dwukrotnego mistrza Polski i jednego z głównych kandydatów do awansu do PKO Ekstraklasy, jednak na koniec musiała przełknąć gorycz porażki 2:3 w Łodzi z ŁKS-em. Gola ustanawiającego wynik końcowy zdobył powracający po kontuzji Kamil Wojtyra. – Ta bramka na pewno smakowałaby lepiej, gdyby dała nam choć jeden punkt. Na wyrównania niestety zabrakło czasu i wracamy z niczym – powiedział nam tuż po spotkaniu król strzelców poprzedniego sezonu w eWinner 2 Lidze. Z jakimi nastrojami drużyna uda się w czwartek do Rzeszowa i czy ze zdrowiem Kamila wszystko już w porządku? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy:

Rozmawiał Bartosz Błach