Złota medalistka MMP wzmacnia środek pola w Skrze Ladies !

Nasza aktywność na rynku transferowym nabiera tempa. Miło nam zakomunikować, że w ostatnich dniach umowę ze Skrą Ladies podpisała Ola Kaim

Ta niezwykle uzdolniona dwudziestolatka pochodzi z gminy Brzeszcze leżącej w województwie małopolskim. Jej piłkarska przygoda rozpoczęła się w Unii Oświęcim gdzie grała z chłopcami. Jednak to w jej kolejnym klubie osiągnęła swoje największe jak dotychczas sukcesy.

Rekord Bielsko- Biała bo o tym klubie mowa to przecież uznana już firma w futbolu kobiecym a zwłaszcza w jej halowej odmianie. I właśnie w futsalu Ola zdobywała seryjnie medale (w tym ten najcenniejszy – złoty) w rozgrywkach Młodzieżowych Mistrzostw Polski. W 2018 roku została nawet wybrana MVP całego turnieju mistrzowskiego U-18 rozgrywanego w Toruniu.
Świetne występy zarówno na hali jak i na trawie zaowocowały powołaniami do młodzieżowej reprezentacji Polski w odmianie trawiastej jak i do seniorskiej reprezentacji w futsalu.

Ola w swej bogatej już karierze reprezentowała także barwy ekstraligowego AZS-u Wrocław. Do Skry dołączyła po występach w SWD Wodzisław Śląski.

Nasza nowa piłkarka najlepiej czuje się z tyłu boiska. Jak zdradziła nam trenerka Marta Mika – Ola to typowa „6” czyli defensywny pomocnik ale z powodzeniem może grać zarówno w defensywie jak i nieco bardziej z przodu.
Aleksandra Kaim to niezwykle utalentowana piłkarka która – mamy nadzieję – wniesie do naszej drużyny dużą jakość którą już pokazywała w ostatnich treningach Skry.

Ola – z wielką radością witamy Cię w Częstochowie … mamy nadzieję, że w naszej Skrzackiej Rodzinie będziesz czuła się jak w domu