Iwona Dannheisig nową piłkarką Skry Ladies

Drugą piłkarką która w tym okienku transferowym wzmocni szeregi Skry Ladies jest Iwona Dannheisig
Ta dwudziestotrzylatka pochodzi z Komornik na Opolszczyźnie. Jak większość dziewczyn, swoją przygodę z piłką rozpoczynała od gry z chłopcami. Jednak dopiero jej macierzysty klub Rolnik Głogówek pozwolił Iwonie wypłynąć na szersze, piłkarskie wody.

Jej kolejnym klubem był UKS SMS Łódź gdzie występowała w młodzieżowej drużynie występującej na poziomie I ligi kobiet. Kolejny przystanek w jej karierze piłkarskiej to już ekstraligowy Mitech Żywiec.

Po dwóch sezonach spędzonych na Żywiecczyźnie przeniosła się po sąsiedzku do ówczesnego pierwszoligowca Rekordu Bielsko-Biała. Ostatni sezon spędziła natomiast w SWD Wodzisław Śląski.

Iwona jest studentką katowickiego AWF-u i z reprezentacją tejże uczelni wygrała tegoroczne Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet.
Wielkim atutem naszej nowej zawodniczki jest gra lewą nogą. Podejrzewamy zatem, że wzmocni ona naszą lewą flankę w formacji pomocy.
Swoje wieloletnie boiskowe doświadczenie Iwona przekazywać będzie także grupie skrzackich orliczek gdzie będzie pełnić rolę asystentki trenera Michała Jelonka.

Iwona – witaj w Częstochowie … ogromnie się cieszymy, że jesteś z nami