“Pajączek” wraca do Częstochowa – zagra w Skrze !

Po zaprezentowaniu tegorocznego sztabu trenerskiego przyszedł czas na ujawnienie naszych ruchów transferowych. Z wielką przyjemnością możemy zakomunikować, że pierwszą piłkarką która wzmacnia nasze szeregi jest Oliwia Pająk 💪⚽❗

Ta dwudziestopięciolatka to wieloletnia podpora częstochowskiego Gola. Swoją przygodę z futbolem zaczynała jednak w Stali Radomsko. Ostatni sezon spędziła już w ekstraligowym Rolniku Głogówek. Tam też niestety doznała poważnej kontuzji kolana która wykluczyła ją z udziału w wiosennych rozgrywkach.

Obecnie Oliwia jest już praktycznie w pełnym reżimie treningowym i liczymy, że jeśli nie od pierwszego meczu to już w kolejnych będzie dużym wzmocnieniem naszej drużyny.

Popularny Pajączek to nominalnie skrzydłowa mogąca grać zarówno na lewej jak i na prawej flance boiska i prawdopodobnie to tam właśnie trenerka Marta Mika będzie desygnowała ją do gry.

Mimo młodego wieku Oliwia dysponuje już całkiem bogatym bagażem doświadczeń boiskowych. Cieszymy się z tego transferu podwójnie gdyż nasza nowa zawodniczka swoją wiedzę i umiejętności będzie przekazywać nie tylko nowym koleżankom z drużyny seniorskiej ale także i grupie młodziczek gdzie pełnić będzie rolę trenerki.
Oliwia – witaj ponownie w Częstochowie …. ogromnie się cieszymy, że dołączyłaś do naszej Skrzackiej Rodziny