Sztab szkoleniowy Ladies skompletowany

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Już za niespełna trzy tygodnie nasze Panie po raz pierwszy wybiegną na pierwszoligowe boiska.
Przyszedł zatem czas na przedstawienie zmian jakie zaszły w drużynie Skry Ladies. Dziś zaprezentujemy Państwu nasz sztab trenerski pierwszej drużyny który w przerwie międzysezonowej przeszedł lekką modyfikację.

Pierwszą trenerką pozostaje – będą z nami od samego początku – MARTA MIKA która rolę opiekunki Skrzatek będzie dzieliła z asystenturą w seniorskiej reprezentacji Polski u boku Niny Patalon.

Asystentem i zarazem II trenerem w sztabie Skry w miejsce ustępującego Patryka Mrugacza (obejmie stanowisko koordynatora i trenera w naszej Akademii) będzie KRYSTIAN KOTARSKI znany w częstochowskim środowisku piłkarskim z wieloletnich występów w drużynach z naszego okręgu. Reprezentował na boisku m.in. takie kluby jak : Błękitni Aniołów, Stradom Częstochowa, Ajaks Częstochowa czy ostatnio Grom Cykarzew.

Na stanowisku trenera bramkarek pozostaje znany z wielkiej fachowości PIOTR WACŁAWCZYK.
Sara Luto dotychczasowa fizjoterapeutka decyzją zarządu klubu została przesunięta na wyłączność do pierwszej drużyny seniorów. Jej miejsce w zbliżającym się sezonie zajmie ANNA MODRZEJEWSKA była piłkarka częstochowskiego Gola i absolwentka fizjoterapii na Politechnice Opolskiej.
Odchodzącego ze Skry Michała Wochala na stanowisku trenera przygotowania motorycznego zastąpi od sierpnia RAFAŁ BYTOMSKI absolwent katowickie AWF i w przeszłości trener motoryczny w kilku śląskich klubach.
Na stanowisku kierownika drużyny wciąż pozostaje niezawodny WOJCIECH MESJASZ

Wszystkim członkom ubiegłorocznego sztabu którzy z różnych przyczyn odchodzą ze Skry Ladies serdecznie dziękujemy za wkład jaki wnieśli w rozwój drużyny i życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy. Natomiast naszym nowym współpracownikom życzymy owocnej pracy i obyśmy wspólnie rośli w siłę

Na zdjęciu od lewej kolejno: Wojciech Mesjasz, Krystian Kotarski, Marta Mika, Anna Modrzejewska, Piotr Wacławczyk