Wszystko o meczu Chojniczanka – Skra – VIDEO

Starcie Skry Częstochowa w Chojnicach z pewnością mogło być ozdobą 25. serii gier eWinner 2. Ligi oraz bardzo dobrą reklamą tej klasy rozgrywek. W meczu padły cztery bramki, które pomiędzy sobą mogły rywalizować pod kątem walorów estetycznych. Tradycyjnie już zapraszamy Was do zobaczenia pomeczowych materiałów w jednym miejscu.

TRANSMISJA MECZU
Spotkanie było transmitowane przez TVP Sport. Cały mecz jeszcze raz możecie obejrzeć tutaj:

SKRÓT MECZU ORAZ BRAMKI
Jeśli nie macie aż tyle czasu, tutaj możecie zobaczyć skrót spotkania oraz gole:

“Po takim meczu może być tylko wielka radość” – Marek Gołębiewski:
– Pokonaliśmy jedną z najlepszych drużyn w drugiej lidze, która dotąd nie doznała goryczy porażki Wygrać z taką drużyną to jest spory sukces dla moich zawodników

“Po wyrównaniu poczuliśmy moc” – Krzysztof Napora

“Najważniejsze, że wygraliśmy” – Dawid Niedbała
“Dejwol” pojawił się na boisku jeszcze w pierwszej połowie zastępując Lucjana Klisiewicza. W drugiej strzelił głową niezwykle ważnego gola, dającego nam wyrównanie na 1:1

“Planowałem, że wejdę i strzelę bramkę” – Damian Warnecki
Nasz napastnik pojawił się na boisku w 79. minucie, a w doliczonym czasie gry ustalił wynik na 3:1 dla Skry