Znamy nowy termin meczu z Motorem

Kwiecień będzie niezwykle intensywnym miesiącem dla piłkarzy Skry Częstochowa. Począwszy od Wielkanocnej Soboty (03.04) na przestrzeni dwóch tygodni rozegramy aż pięć spotkań ligowych. Wszystko z powodu przełożonego w minioną niedzielę meczu z Motorem w Lublinie. Wiadomo już, że powtórka meczu 23. serii gier nastąpi w środę – 7 kwietnia.

Przypomnijmy, że spotkanie w stolicy Lubelszczyzny zostało odwołane przez Polski Związek Piłki Nożnej z powodu aż 10 pozytywnych wyników testów na SARS-CoV-2 w drużynie naszych rywali. Godzina meczu nie jest jeszcze znana. Trzy dni po meczu w Lublinie, na “Lorecie” podejmować będziemy Stal Rzeszów, potem kolejno zagramy w Ostródzie z Sokołem (14.04) oraz u siebie z Hutnikiem Kraków (17.04).