Mecz Chojniczanka – Skra w TVP Sport!

Oficjalny nadawca rozgrywek eWinner 2. Ligi – Telewizja Polska, przygotowała dla wszystkich kibiców naszego klubu nie lada prezent na Sobotę Wielkanocną (3.04). Mianowicie, hitowo zapowiadający się wyjazdowy mecz Skry z Chojniczanką Chojnice będzie transmitowany na kanale TVP Sport. Biorąc pod uwagę świąteczny termin meczu, niezwykle atrakcyjna wydaje się również godzina rozpoczęcia spotkania – pierwszy gwizdek zaplanowano na 12.15.

Z czysto sportowego punktu widzenia starcie aktualnie trzeciej z piątą drużyną eWinner 2. Ligi wydaje się być najciekawszym spotkaniem 25. serii gier. Ponadto, przypominając sobie jesienne starcie obu drużyn przy Loretańskiej (nasza drużyna wygrała 1:0) wydaje się, że TVP dokonała bardzo dobrego wyboru. Dalece prawdopodobne są również transmisje z kolejnych meczów Skry – domowego ze Stalą Rzeszów oraz wyjazdowego z Sokołem Ostróda. Na oficjalne potwierdzenie tych informacji musimy jednak jeszcze poczekać.

Przypominamy, że dziś (10.03) rozegrane zostało zaległe spotkanie w naszej lidze. Hutnik Kraków zremisował 1:1 ze Stalą Rzeszów. Wynik tego spotkania nie miał wielkiego wpływu na przetasowania w tabeli.