Wszystko o meczu Skra – Garbarnia – VIDEO

Niezwykle udanie weszliśmy w ligową rywalizację w roku 2021. Wygrana z Garbarnią potwierdziła przynależność Skry do drugoligowej czołówki. Począwszy od tej rudny będziemy dla Was przygotowywać w jednym miejscu wszystkie materiały wideo dotyczące minionego meczu. Zapraszamy do oglądania całego spotkania, zwycięskiej bramki oraz pomeczowych wywiadów.

Zobacz mecz Skra – Garbarnia:

Wzorem rundy jesiennej, wszystkie domowe mecze Skry możecie „na żywo” oglądać bezpłatnie na kanale SkraTV na YouTubie. Jeśli nie widzieliście transmisji, całe spotkanie możecie obejrzeć tutaj:

Zobacz bramkę, która dała nam zwycięstwo:

Strzelec zwycięskiej bramki – Piotr Nocoń

– Jak to się stało? Rafał dograł mi piłkę tak, jak sobie tego życzyłem. Udało mi się dobrze trafić, padłą bramka, ale poza golem cieszy mnie też postawa zespołu, który podniósł się po bardzo słabej pierwszej połowie. W drugiej już bardziej zaprezentowaliśmy to, co chcemy grać. Zdobyliśmy trzy punkty i myślę, ze to cechuje dobrą drużynę, że mimo napotkanego trudu potrafi się podnieść i zwyciężyć.

https://www.facebook.com/SKRA.Czestochowa/videos/1700013366836591

9 czyste konto w sezonie – Mikołaj Biegański

– Pierwszą połowę musieliśmy przetrwać, bo wiatr nam nie sprzyjał. W takich warunkach naprawdę nie gra się łatwo. Zejście do szatni z wynikiem 0-0 otworzyło przed nami wiele możliwości w drugiej połowie. Udało się wygrać 1-0 po nie da się ukryć – niezaciekawym spotkaniu. Cieszymy się, ze szala zwycięstwa przechyliła się na naszą stronę.

https://www.facebook.com/SKRA.Czestochowa/videos/1254997878227696

Widziane z ławki – Sebastian Rogala

– Środek pola Skry jest jednym z najlepszych w całej drugiej lidze. Mamy Piotrka Noconia, który jest bardzo wyróżniającym się zawodnikiem, kapitana Adama Olejnika, który znaczy bardzo dużo. Jest też Karol Noiszewski pełniący bardzo cenną funkcję. Mam nadzieję, że z czasem dostanę jednak swoje minuty, będę zdobywał doświadczenie, pokażę się z dobrej strony trenerowi i wszystko będzie szło w dobrym kierunku.

https://www.facebook.com/SKRA.Czestochowa/videos/435019880890441

Copy link
Powered by Social Snap