Zapowiedź weekendu #20-21 lutego

Jak co weekend czeka nas sporo emocji związanych z naszym młodym piłkarskim narybkiem.

Trener Bartosz Gałkowski, wraz ze swoimi zawodnikami wybiera się na dwudniowy turniej „Estima Cup” do Nowej Rudy.

Dwie drużyny młodzika (starszy i młodszy) rozegrają sparing z drużynami Piasta Gliwice, oczywiście u siebie.

Ekipa z rocznika 2010 zaliczy kolejną aktywną niedziele – część drużyny wybiera się na turniej „Go Cracow”, a druga część zostaje na Loretańskiej i zmierzy się z z WKS 1957 Wieluń.

Orlik E2, pod wodzą Trenera Kokota i Trenera Łykowskiego w sobotę jedzie do Radomska, aby pod balonem w czwórmeczu rywalizować z drużynami RAP Radomsko i Mazovią Tomaszów.

Żak starszy zmierzy się z rocznikami 2011 oraz 2012 z Orlika Blachownia.

Żak młodszy zaliczy wyjazd do Katowic, na turniej Kopalnia Talentów.

Niezmiernie emocjonująca niedziela zapowiada się również dla chłopców z rocznika 2014, którzy wybierają się na pierwszy tak daleki wyjazd do Pszczyny. Warto dodać, że nasza drużyna wystąpi w dwóch wydaniach oraz możliwość pokazania swoich umiejętności dostaną wyróżniający się zawodnicy z rocznika 2015!

Trzymajmy kciuki i oczekujmy na poniedziałkową relację!