Odrabianie sparingowych zaległości

Dziś , nie o 17.00, ale o 18.30 nasz zespół rozegra kolejny mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Na obiekcie MSP Raków, przy ulicy Limanowskiego Skra będzie gościem drugiego zespołu Rakowa, rywalizującego na co dzień w rozgrywkach ligowych na czwarto ligowym froncie. Mecz w pierwotnie umówionym terminie nie doszedł do skutku z powodu obfitych opadów śniegu, który po nocnych opadach grubą warstwą pokrył płytę bocznego boiska na Rakowie.

Biorąc  pod uwagę, fakt, iż już w piątek (19.02.2021), przed południem Skra w Rzeszowie zmierzy się z pierwszoligową Resovią,  należy się spodziewać udziału w meczu z rezerwami Rakowa młodego zestawienia kadrowego Skry.  
Niewykluczone jest pojawienie się na „Limance” zawodników, którzy rozegrali mniej minut w grze kontrolnej w Rybniku (Skra zremisował z GKS Jastrzębie 1 – 1), oraz, co raz mocniej „pukających” do kadry zawodników kadry Skry U-19 trenera Tomasza Szymczaka. Nie mniej do sparingu powołani na tę okoliczność zawodnicy podejdą z pełnym zaangażowaniem i respektem do rywala, bowiem, derby to zawsze derby. 

Gratką dla częstochowskich kibiców byłby zapewne pojedynek pierwszych zespołów Rakowa i Skry, ale w obecnym czasie, raczej to niemożliwe. Raków zapewne musi  się teraz mocno koncentrować przed niedzielną rywalizacją  w Lubinie, gdzie powalczy z Zagłębiem o zwycięstwo i przerwanie tej niefortunnej passy. Z kolei podopieczni trenera Marka Gołębiewskiego skupiają się już na piątkowym ostatnim testem przed startem rundy rewanżowej drugoligowych zmagań.

Wyniki  KS Skra w grach kontrolnych w 2021 roku:

ZIMA 2021
 

.

Close Menu
×
×

Koszyk