Jak dobrze wrócić do grania!

Po długiej przerwie spowodowanej świętami i nowym rokiem nasi młodzi adepci w końcu wracają do rywalizacji. Dnia 9 stycznia, w godzinach 13:00-15:30 na naszym stadionie odbył się trójmecz pomiędzy zespołami KS Skra Częstochowa, Rozwoju Katowice oraz AP Champions Piekary Śląskie w kategorii Młodzik D2. Rozgrywki miały charakter gier „każdy z każdym”, wszystkie mecze trwały 30 minut. Pomimo przerwy noworocznej poziom rywalizacji stał na bardzo ciekawym poziomie! Żadna z drużyn nie chciała przysłowiowo „tanio sprzedać skóry” co odzwierciedlały dość wyrównane wyniki wszystkich gier.

Oto co miał do powiedzenia Trener naszej drużyny, kategorii D2, rocznika 2009 – Mariusz Czok: „Tęsknoty za piłką nożną nie można porównać do niczego innego. Myślę, że chłopcy, tak samo jak i ja, bardzo wyczekiwali pierwszej możliwości gry w tym roku. Drużyna spisała się poprawnie, jak na powrót po przerwie noworocznej. Oczywiście czeka nas dużo pracy przed wznowieniem oficjalnych rozgrywek, jednak po tym, co mogłem zobaczyć w wykonaniu mojej drużyny w sobotę – jestem dobrej myśli.”

Dobrej myśli jest także cała nasza skrzacka społeczność, która trzyma kciuki nie tylko za drużynę Trenera Mariusza, ale za wszystkie ekipy, które już niebawem rozpoczną sparingowo-turniejową rywalizację!

Close Menu
×
×

Koszyk