Skra Ladies – Ostre strzelanie na Lorecie

Czasami w sporcie bywa tak, że drużyna uważana w powszechnej opinii za faworyta nie zawsze wytrzymuje taką dodatkową presję i niekiedy zawodzi. We wczorajszym meczu (sobota 31.10.2020)  na szczęście nic takiego nie miało jednak miejsca . W sobotę nasze Panie podejmowały na swoim boisku ostatni w tabeli LUKS Ziemia Lubińska. I jak przystało na lidera nie dały najmniejszych szans swoim rywalkom.

Wynik dwucyfrowy praktycznie sam mówi o przebiegu meczu. Podopieczne Marty Miki i Patryka Mrugacza zdominowały to spotkanie i od pierwszej aż do ostatniej minuty całkowicie kontrolowały wydarzenia na boisku. Ostre strzelanie rozpoczęła Natalia Liczko a potem swoje celne trafienia dołożyły jeszcze Olga Cichoń, Justyna Matusiak, Natalia Grajcar, Stefania Wodarz, Małgorzata Miniak, i Dominika Małycha. Warto podkreślić fakt, że dla trzech ostatnich piłkarek były to premierowe gole w barwach Skry – BRAWO

Musimy także docenić ambitne piłkarki Ziemi Lubińskiej. Mimo skrajnie niekorzystnego wyniku i zdekompletowanego składu podjęły walkę i uparcie dążyły do zdobycia przynajmniej tej jednej, honorowej bramki. Grały przy tym bardzo fair co skutkowała niewielką ilością fauli. Wielki szacunek za tak sportową postawę. Będziemy z uwagą śledzić Wasze dalsze poczynania . Do zobaczenia wiosną w Lubinie

Do zakończenia rundy jesiennej pozostała jeszcze tylko jedna kolejka. Za tydzień wyruszymy do Konina na mecz z rezerwami miejscowego Medyka. Pojedynek ten prawdopodobnie zadecyduje o podziale miejsc w czołówce tabeli.

.

Tabela 2 liga gr. zachodnia – ZOBACZ

.

Close Menu
×
×

Koszyk