Trener Gołębiewski i Kamil Wojtyra wyróżnieni przez „Piłkę Nożną”!

Świetne wyniki naszej drużyny nie uchodzą uwadze branżowych mediów. Jeden z najpopularniejszych tygodników piszących od lat o naszej dyscyplinie – „Piłka Nożna” przyznał wrześniowe wyróżnienia w drugiej lidze. Niezwykle miło nam poinformować, że nasi przedstawiciele zwyciężyli w aż dwóch kategoriach – trenera miesiąca oraz odkrycia miesiąca. Gratulujemy Markowi Gołębiewskiemu i Kamilowi Wojtyrze!

Trzy zwycięstwa, remis i porażka – to dorobek Skry we wrześniowych starciach o punkty. Dziennikarze popularnego tygodnika uznali, że 10 punktów to dorobek, który zasługuje na wyróżnienie właśnie naszego szkoleniowca. „Piłka Nożna” podkreśla, że w krótkim czasie po objęciu drużyny, trener potrafił ją bardzo dobrze poukładać. „Skra walczyła do końca o utrzymanie w poprzednim sezonie, ale potrafiła w pojedynczych spotkaniach błysnąć. Wydawało się, że po odejściu Pawła Ściebury do Jastrzębia-Zdroju skończy się dobry czas dla II-ligowca z Częstochowy. Tak się jednak nie stało. Nowy trener załatał dziury powstałe w kadrze, zaryglował obronę i dał nadzieję na jeszcze lepszy sezon niż poprzednio. 40-letni szkoleniowiec wcześniej pracował w IV-ligowej Ząbkovii.” – piszą w tygodniku.

Kamila Wojtyrę wskazali „Odkryciem” minionego miesiąca w uznaniu za trzy trafienia w meczach W Suwałkach, Bytowie oraz z KKS-em Kalisz. Snajper Skry w wyróżnieniach za październik będzie miał szansę zostać „Piłkarzem miesiąca”, ponieważ w ostatnim meczu z Sokołem Ostróda zapisał na swoim koncie hat-tricka. Trafił do bramki również w Rzeszowie ze Stalą. „Skra jest znakomitym miejscem do promocji środkowych napastników. 23-latek ostatnio występował w IV-ligowym Zniczu Kłobuck, więc przeskok do II ligi mógł go przerosnąć. Tak się nie stało. W sześciu meczach trafił czterokrotnie, a trzy razy jego gole przesądzały o zwycięstwach.” – napisali w „Piłce Nożnej”.

Wojtyra znalazł się również w jedenastce miesiąca. Tam znajdujemy jeszcze jedno wyróżnienie dla naszego zawodnika. Za najlepszego bramkarza pierwszego miesiąca jesieni uznano Mikołaja Biegańskiego określając go „specjalistą od filmowych interwencji”. Wszystkie wyróżnienia niesamowicie cieszą i mobilizują do dalszej pracy. Drużyną września wybrano Wigry Suwałki, a tytuł piłkarza miesiąca przypadł ich najlepszemu strzelcowi – Kamilowi Adamkowi.

Close Menu
×
×

Koszyk