Mecz towarzyski oldbojów Skry i Victorii 2:2

Klub Seniora Skry Częstochowa był organizatorem towarzyskiego meczu piłki nożnej oldbojów SKRY i VICTORII, rozegranego 18.09.2020 r. na stadionie Victorii (2 x 35 min). Po ciekawej i stojącej na dobrym poziomie grze, mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 2:2. Obie drużyny stwarzały wiele sytuacji podbramkowych, lecz bramkarze stawali na wysokości zadania. Bramkę dla Skry w 5 min. zdobył Artur Szymczyk, a wyrównał w 28 min. Mariusz Mańko. 3 min. później pięknym strzałem popisał się Lazik Krzysztof wyprowadzając Skrę na prowadzenie.

Druga połowa przebiegała pod dyktando zawodników Victorii, którzy stwarzali groźne sytuacje podbramkowe. Bramkarz Skry Jacek Frej popisywał się skutecznymi paradami, ale skapitulował dopiero w 65 min, po strzale Jana Teodorczyka. Sporadyczne kontry zawodników Skry nie zmieniły wyniku spotkania.

Składy drużyn:

SKRA – Jacek Frej, Tomasz Szecówka, Tomasz Łuszcz, Marcin Skoczek, Paweł Antoniak, Mariusz Wieczorek, Piotr Kasztelan, Marek Łopaciński, Krzysztof Lazik, Artur Szymczyk, Grzegorz Nowak, Zbigniew Bergier, Włodzimierz Kuban, Mirosław Bukalak, Wojciech Dawidowski, Robert Furch, Łukasz Pietrasiński, Rafał Telenga.

Trener – Adam Zalewski

VICTORIA – Maciej Ginda, Tadeusz Dróżdż, Tomasz Dzierzyk, Adrian Pasieka, Wojciech Kasiński, Jan Teodorczyk, Stanisław Kiebdaj, Michał Załucki, Mariusz Kubanek, Mariusz Mańko, Leopold Kurzyński, Mark Wolański, Sławomir Piwiński, Andrzej Samodurow, Arkadiusz Głąb, Robert Madziarz, Piotr Mrożek, Michał Ciekot, Filip Brzóska, Wojciech Szymczyk, Andrzej Cyran, Łukasz Kotas, Rafał Skrzypkowiak, Tomasz Stefański, Przemysław Hyra, Bogdan Meresiński,

Trenerzy – Jerzy Owczarek i Zbigniew Ormańczyk.

Klub Seniora dziękuje działaczom Victorii Maciejowi Gindzie i Małgorzacie Gindzie-Szczyrek za pomoc po meczu przy organizacji poczęstunku dla obu drużyn.