Zawodnicy rocznika 2009 na VII Memoriale Jerzego Wyrobka

Na kompleksie Kresy w Chorzowie 12 reprezentacji podokręgów (Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Katowice, Lubliniec, Racibórz, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Żywiec) rozegrało turniej selekcyjny, który wyłoni zawodników do reprezentacji Śląska. Nie zabrakło kadry Częstochowy, w której zagrało trzech zawodników Skry Częstochowa: Igor Siuda, Tymon Radomski i Bartosz Sołtysik. Podczas turnieju nie prowadzono klasyfikacji, zwycięzcami byli wszyscy zawodnicy.

Poniżej skład reprezentacji oraz fotorelacja autorstwa Pana Arkadiusza Sołtysika:

Częstochowa: Yehor Latenko, Mateusz Węgier, Igor Siuda, Tymon Radomski, Bartosz Sołtysik, Adam Hejduk, Marcel Gajda, Dominik Czeremski, Oskar Wrzalik, Filip Przepiórkowski, Dawid Kasperczyk, Ignacy Rosiak, Dawid Pytel, Bartosz Kołbasiuk. Trenerzy: Oskar Sikora, Arkadiusz Cygan.

Close Menu
×
×

Koszyk