Rocznik 2007 wygrywa z KS Panki

Od początku meczu Nasz zespół szybko narzucił swój styl gry i kontrolował spotkanie. Do przerwy stwarzamy kilka dobrych sytuacji z czego padają bramki w 7 i 8 minucie pierwszej połowy. Gospodarza na Nasze sytuacje odpowiadają groźnymi kontrami, z których jedna przynosi efekt w postaci bramki w 29 minucie pierwszej połowy.
Druga połowa wygląda bardzo podobnie, gdyż to drużyna trenera Rycharskiego i Ocimka narzuca przeciwnikowi swój styl gry. Szwankuje jednak skuteczność, gospodarze swoich szans szukają w strzałach z dystansów lecz to Nasi zawodnicy w 78 minucie, po dobrej, dwójkowej akcji ustalają wynik meczu.

Tak mecz podsumował trener Paweł Rycharski: Mecz z starszym przeciwnikiem na tym etapie rozwoju to zawszę spore wyzwanie i tak też było w Pankach. Nasza drużyna zagrała dziś bardzo poprawne zawody i jestem zadowolony z chłopaków. Skupiamy się na dalszej pracy, przed nami trudny, a zarazem ciekawy sezon w I Śląskiej lidze.

KS PANKI U15 – SKRA CZĘSTOCHOWA U13 – 1:3

Bramki:
0-1.Matyja 7′
0-2 Kwaśnik.H 8′
2-1 KS Panki 29′
1-3 Matyja 78′

Skład: Foltyński, Małysz/Skwarczyński, Meroń/Leśniak.S, Leśniak.D/ Łysakowski, Rzońca, Błachowicz, Kozłowski, Kwaśnik.H, Matyja, Figzał/Kwaśnik.K, Cieślak/Kukuł

Close Menu
×
×

Koszyk