Strzela, rządzi, asystuje – oto lider Olimpii Elbląg

30-letni Damian Szuprytowski nie imponuje warunkami fizycznymi, ale może zaimponować dorobkiem w tegorocznych rozgrywkach.

Lider naszego najbliższego rywala – Olimpii Elbląg ma na koncie 8 bramek i 5 asyst. W tabeli strzelców ustępuje tylko Marcinowi Robakowi z Widzewa, który ma na koncie 10 goli (w tym aż 6 z karnych).

Szuprytowski na pewno ma większy wpływ na grę Olimpii niż Robak na postawę Widzewa. Pomocnik zespołu z Elbląga rządzi i dzieli w środku pola, posyła kluczowe podania i sam strzela.

Jak zatrzymać Szuprytowskiego? Na pewno będzie to podstawą do sukcesu w sobotnim meczu, a ten sukces jest Skrze bardzo potrzebny. Mamy nadzieję, że nasz sztab szkoleniowy znajdzie patent na lidera rywali, a nasi piłkarze potrafią go wcielić w życie.

Zapraszamy o godz. 15 na „Loretę” bo zapowiada się kolejny ciekawy mecz. Skra może zawodzi na wyjazdach, ale u siebie gra dobrze, a spotkania dostarczają wielu emocji. Nie inaczej będzie zapewne w sobotę, bo Olimpia to zespół, który gra otwartą piłkę i jest skuteczna na boiskach rywali.

(fot. Olimpia Elbląg)