Mateusz Bondarenko z powołaniem do kadry

Obrońca Skry, Mateusz Bondarenko otrzymał kolejne powołanie na mecze reprezentacji Polski do lat 21.

Trener Jacek Magiera ogłosił listę zawodników powołanych na mecze w Elite League U-21 z Niemcami (10 października, Norderstedt) oraz Holandią (14 października, Kalisz).
W tym gronie znalazł się także nasz obrońca – Mateusz Bondarenko. To dla naszego klubu wyróżnienie, ale nie ma co ukrywać, że dla trenerów mały kłopot bo Mateusz nie będzie mógł zagrać w ligowym meczy w Stargardzie z Błękitnymi (12 października).
Najpierw jednak zagramy na Lorecie z Bytovią Bytów. Mecz w sobotę 5 października o godz. 15.

Kadra U 21:

Bramkarze: Bartosz Mrozek (GKS Katowice), Paweł Sokół (Korona Kielce).
Obrońcy: Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa), Marcin Grabowski (Wisła Kraków), Jakub Kiwior (MŠK Žilina, Słowacja), Aleks Ławniczak (Warta Poznań), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Serafin Szota (Wisła Kraków).
Pomocnicy: Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli, Niemcy), Wojciech Hajda (Stomil Olsztyn), Wojciech Kamiński (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Michał Skóraś (Raków Częstochowa), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Adrian Stanilewicz (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Marcel Zylla (FC Bayern München, Niemcy).
Napastnicy: Adrian Benedyczak (Chrobry Głogów), Dawid Kurminowski (MŠK Žilina, Słowacja), Mateusz Żukowski (Chojniczanka Chojnice).