Dwaj młodzieżowcy w kadrze Skry

W naszym klubie pojawili się kolejni młodzi piłkarze. 19-letni Błażej Klimek i Aleksander Jelonek mają wzmocnić rywalizację wśród młodzieżowców.

Klimek jest wychowankiem Escola Warszawa (szkółka Barcelony). Ostatnio doświadczenie zdobywał grając w IV-ligowym Górniku Piaski, wcześniej w Pogoni Szczecin. Może grać na środku obrony, bądź jako lewy obrońca.

Stoperem jest także Jelonek, który miniony sezon spędził w III-ligowym MKS-ie Kluczbork. Wychowanek AS Lubliniec grał także w Sparcie Lubliniec, juniorskiej drużynie Piasta Gliwice oraz rezerwach Piasta.

Aleksander Jelonek został wypożyczony, ale z opcją transferu definitywnego. Klimek był wolnym zawodnikiem.

W sumie podczas letniej przerwy do kadry Skry dołączyło 9 zawodników. Pięciu z nich to młodzieżowcy.

Close Menu
×
×

Koszyk